img

Centrum Konferencyjne Hotelu Europeum zaprasza na spotkania firmowe

europeum.pl

Hotel Europeum jest obiektem położonym w sercu Wrocławia, dysponującym nowoczesnym i profesjonalnie wyposażonym Centrum Konferencyjnym. Kameralne miejsce znakomicie sprawdza się w przypadku organizacji wydarzeń firmowych, spotkań biznesowych oraz konferencji. Hotel cechuje się przyjemnym wystrojem, wysokim poziomem obsługi, przyjazną atmosferą i znakomitą lokalizacją.

Centrum Konferencyjne Hotelu Europeum składa się z czterech nowoczesnych i przestronnych sal, których łączna powierzchnia wynosi 180 mkw. Pomieszczenia te pozwalają na organizację spotkań nawet do 170 uczestników. Każda sala dostępna jest dla klientów z doskonałej jakości sprzętem multimedialnym oraz szybkim, bezprzewodowym internetem. Klimatyzowane pomieszczenia charakteryzują się dużą elastycznością przestrzeni i mogą być ze sobą łączone w celu uzyskania większej powierzchni. Z okien Centrum Konferencyjnego roztacza się panoramiczny widok na miasto.

Na klientów biznesowych odwiedzających Hotel Europeum czekają specjalnie wydzielone miejsca parkingowe, szczególnie ważne podczas organizacji dużych spotkań firmowych. Obiekt dysponuje znakomicie przygotowanym zapleczem technicznym i gastronomicznych, a także komfortową bazą noclegową, co umożliwia przeprowadzenie w nim wszelkich wydarzeń biznesowych oraz innych przedsięwzięć.

Data publikacji: 28.12.2016

Nasi partnerzy