img

Hotel Duet – profesjonalne konferencje w sercu Wrocławia

www.hotelduet.pl

Hotel Duet jest znakomitą propozycją dla osób poszukujących kameralnych wnętrz i swobodnej, rodzinnej atmosfery. Obiekt zlokalizowany jest w centrum Wrocławia, a odległość dzieląca go od Rynku wynosi niespełna 300 m. Hotel dysponuje kompleksowo wyposażoną salą konferencyjną, która może pomieścić do 60 osób oraz Business Roomem idealnym na mniejsze spotkania.

Hotel Duet jest obiektem umożliwiającym organizację wszelkiego rodzaju wydarzeń biznesowych, a w tym prezentacji, konferencji, narad, negocjacji czy spotkań. W ramach oferty konferencyjnej hotel proponuje wynajem pomieszczenia dostosowanego do liczby osób, usługi cateringowe podczas spotkania, przygotowanie Business Lunchu w przerwie, odpowiednie oznakowanie organizacyjne pomieszczenia, a także stworzenie stanowiska rejestracyjnego.

Zaplecze konferencyjne obiektu tworzy klimatyzowana sala konferencyjna o powierzchni wynoszącej 87 mkw, a także Business Room zajmujący 23 mkw. Pierwsze z pomieszczeń pozwala na organizację wydarzeń biznesowych do 60 uczestników, a w jego wyposażeniu znajduje się profesjonalny sprzęt konferencyjny. Mniejsza sala przeznaczona jest na kameralne spotkania do 15 osób.

Hotel Duet wyróżnia się miłą i profesjonalną obsługą, która jest do dyspozycji gości przez całą dobę. W obiekcie znajdują się wygodne pokoje typu Business, które zostały przygotowane z myślą o osobach podróżujących w celach służbowych. Hotel udostępnia dostęp do internetu oraz umiejscowiony na parterze Business Room ze stanowiskiem komputerowym i urządzeniem wielofunkcyjnym.

Data publikacji: 12.12.2016

Nasi partnerzy