img

Hotel Orbis Wrocław

Hotel Wrocław położony jest w centrum stolicy Dolnego Śląska, w sąsiedztwie malowniczego Starego Miasta oraz większości atrakcji turystycznych Wrocławia, w niedalekiej odległości od dworca kolejowego i autobusowego.

Hotel posiada 287 pokoi i 5 apartamentów. W hotelowym centrum rekreacji znajduje się basen, sauna i solarium a także gabinet masażu. Na miejscu jest także gabinet kosmetyczny i salon fryzjerski a także sklep z biżuterią, kiosk z prasą i pamiątkami.

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Hotelu:

Sala „Krystyna”, jest największą z pięciu sal jakie posiada Hotel (zgodnie z Państwa życzeniem, wszystkie te sale mogą zostać połączone w jedną, o łącznej powierzchni 486 m2). Jest to sala – tak, jak i pozostałe – z oknami, gdzie możliwe jest zupełne zaciemnienie. Wyposażenie konferencyjne stanowią: rzutnik slajdów, rzutnik folii, projektor wideo-komputerowy, laptop, ekran, mównica, flipchart, mikrofon bezprzewodowy.

Drugą co do wielkości jest Sala „Teresa”. Pozostałe sale:"Irena", „Ewa” i „Alicja” są jednakowej wielkości.

Wszystkie sale posiadają nagłośnienie oraz przewodowy dostęp do internetu, a hotel zapewnia obsługę techniczną i usługi Business Centre. Do dyspozycji organizatorów imprez jest też parkiet oraz scena.

Serdecznie zapraszamy!


Data publikacji: 13.10.2016

Nasi partnerzy