img

Hotele konferencyjne w Jeleniej Górze 115 km od Wrocławia

Jelenia Góra – co warto zobaczyć?

Jelenia Góra jest miastem powiatowym w południowo-zachodniej Polsce w województwie dolnośląskim. Położona jest w Kotlinie Jeleniogórskiej nad rzeką Bóbr. Miasto jest popularną bazą wypadową dla turystów przybywających na górski wypoczynek. Niezwykłe położenie oraz wspaniała architektura sprawiają, że także w mieście jest sporo do zobaczenia. Jeśli chcemy zwiedzić Jelenią Górę, warto zacząć od zabytkowego rynku znajdującego się w centrum miasta. Na uwagę zasługuje tutaj efektowny ratusz, a także kolorowe, zabytkowe kamieniczki, które budują klimat tego miejsca. Warto również wybrać się na spacer ulicą Marii Konopnickiej, przy której zobaczymy Bazylikę Mniejszą, Bramę Wojanowską, a także kaplicę im. świętej Anny. Ciekawym miejscem jest też Wzgórze Krzywoustego z punktem widokowym, z którego rozpościera się piękny widok na miasto i okolice. W Jeleniej Górze znajdziemy świetne zaplecze gastronomiczne oraz noclegowe. Miasto jest więc doskonale przygotowane do przyjmowania turystów oraz osób, które przybywają tutaj w celach biznesowych.
1. Hotel Bella *** w Jeleniej Górze (115 km od Wrocławia)

Hotel Bella w Jeleniej Górze


Adres: ul. Zamoyskiego 3, 58-560 Jelenia Góra
Największa sala konferencyjna: 40
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 52

Hotel Bella to zabytkowy, pięknie odrestaurowany dawny budynek zdrojowy, który zachwyca pięknym położeniem na łonie natury. Hotel cieszy się sporym zainteresowaniem nie tylko turystów, ale również organizatorów niewielkich konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych. W hotelu znajduje się jedna sala konferencyjna na 40 osób, która jest klimatyzowana, dobrze oświetlona, posiada dobre wyposażenie oraz nowoczesny sprzęt konferencyjny. Do dyspozycji uczestników konferencji są świetnej klasy urządzenia audiowizualne, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Na terenie hotelu działa elegancka restauracja na 80 osób, która przygotowuje dania kuchni polskiej, a także potrawy z różnych stron świata. Na życzenie organizatorów restauracja jest w stanie przygotować profesjonalną oprawę kulinarną wszystkich imprez branżowych.

2. Hotel Caspar w Jeleniej Górze *** (115 km od Wrocławia)

Hotel Caspar w Jeleniej Górze


Adres: Plac Piastowski 28, 58-560 Jelenia Góra
Największa sala konferencyjna: 55
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 64

Trzygwiazdkowy Hotel Caspar znajduje się w urokliwym miejscu w Jeleniej Górze, w dzielnicy Cieplice, która kiedyś była znanym uzdrowiskiem. Hotel znajduje się w samym sercu kurortu, jest elegancki na zewnątrz, a wewnątrz doskonale wyposażony i zaprojektowany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. W ofercie dla organizatorów konferencji i wydarzeń branżowych jest jedna sala konferencyjna na 55 osób, która jest klimatyzowana, dobrze oświetlona, a także posiada dostęp do nowoczesnych urządzeń audiowizualnym. W hotelu funkcjonuje dobrej klasy restauracja, która serwuje świetną kuchnię zarówno polską, jak i zagraniczną. Wysoki poziom obsługi, ciekawa oferta oraz wiele dodatkowych udogodnień to gwarancja, że każda konferencja czy szkolenie zorganizowane w Hotelu Caspar zakończą się sukcesem.

3. Hotel Cieplice *** w Jeleniej Górze (115 km od Wrocławia)

Hotel Cieplice w Jeleniej Górze


Adres: ul. Cervi 11, 58-560 Jelenia Góra
Największa sala konferencyjna: 75
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 119

Hotel Cieplice znajduje się w centrum uzdrowiska o tej samej nazwie. To dzielnica Jeleniej Góry o ciekawej historii, położona w spokojnej, otoczonej zielenią okolicy. Hotel Cieplice to idealne miejsce na kameralne spotkania biznesowe z dala od zgiełku wielkiego miasta. W ofercie dla klientów biznesowych znajduje się jedna sala konferencyjna na 75 osób. Sala jest jasna, przestronna, klimatyzowana, posiada nowoczesne wyposażenie i sprawdzone sprzęty audiowizualne. Na terenie całego obiektu jest również dostęp do bezprzewodowego internetu. Uczestnicy konferencji i szkoleń w Hotelu Cieplice mogą korzystać z doskonałej kuchni serwowanej przez hotelową restaurację. Można tu spróbować pyszne dania kuchni polskiej, a także potrawy inspirowane kuchniami świata. W hotelu można organizować nie tylko krótkie spotkania, ale również kilkudniowe wydarzenia – jest możliwość zakwaterowania uczestników w eleganckich pokojach hotelowych.

4. Hotel Europa w Jeleniej Górze (115 km od Wrocławia)

Hotel Europa w Jeleniej Górze


Adres: ul. 1 Maja 16/18, 58-500 Jelenia Góra
Największa sala konferencyjna: 100
Liczba sal konferencyjnych: 3
Liczba miejsc noclegowych: 48

Elegancki i stylowy Hotel Europa położony jest w samym centrum Jeleniej Góry w pobliżu najciekawszych atrakcji w mieście. Obiekt cieszy się sporym zainteresowaniem nie tylko turystów, ale również gości biznesowych. W hotelu można organizować konferencje, szkolenia, eventy, a także inne wydarzenia branżowe. Do dyspozycji organizatorów konferencji są trzy sale o zróżnicowanej wielkości, z których największa umożliwia przygotowanie wydarzenia na 100 osób. Wszystkie sale konferencyjne są jasne, przestronne, klimatyzowane, a także wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Do dyspozycji uczestników wydarzeń jest również hotelowa restauracja, która serwuje tradycyjne dania kuchni polskiej i regionalnej. W restauracji można zamówić kompleksową oprawę wszystkich wydarzeń branżowych, a także organizację eleganckich przyjęć i bankietów dla uczestników szkoleń i konferencji.


5. Hotel Jan w Jeleniej Górze *** (115 km od Wrocławia)

sala Hotel Jan w Jeleniej Górze


Adres: Wojcieszyce 231, 58-560 Jelenia Góra
Największa sala konferencyjna: 200
Liczba sal konferencyjnych: 5
Liczba miejsc noclegowych: 244

Hotel Jan to elegancki, trzygwiazdkowy obiekt położony w Kotlinie Jeleniogórskiej nieopodal Jeleniej Góry. Hotel jest doskonale przygotowany do przyjmowania zarówno turystów, jak i klientów biznesowych. Posiada świetnie rozwinięte centrum konferencyjne, które sprzyja organizacji różnego rodzaju imprez – konferencji, szkoleń, eventów, spotkań biznesowych, a także firmowych imprez integracyjnych. W ofercie centrum konferencyjnego znajdziemy 5 sal konferencyjnych o różnej wielkości. Największa jest w stanie pomieścić 200 osób. Sale konferencyjne są jasne, klimatyzowane, dobrze oświetlone i komfortowo umeblowane. Dodatkowo w każdej sali znajdują się nowoczesne sprzęty audiowizualne, które pozwalają na wygodne poprowadzenie każdego spotkania. Dużym atutem Hotelu Jan jest również świetnie prosperująca restauracja, która serwuje doskonałej jakości dania, przede wszystkim tradycyjne potrawy kuchni polskiej. W restauracji można zamówić kompleksową oprawę gastronomiczną wszystkich odbywających się w Hotelu Jan imprez branżowych.

6. Hotel Mercure w Jeleniej Górze **** (115 km od Wrocławia)

Hotel Mercure w Jeleniej Górze


Adres: ul. Sudecka 63, 58-500 Jelenia Góra
Największa sala konferencyjna: 240
Liczba sal konferencyjnych: 8
Liczba miejsc noclegowych: 344

Hotel Mercure to czterogwiazdkowy obiekt w centrum Jeleniej Góry, który oferuje usługi noclegowe oraz wiele usług dodatkowych na wysokim poziomie. Hotel jest świetnie przygotowany do przyjmowania nie tylko turystów, ale również klientów biznesowych. W ofercie centrum konferencyjnego znajdziemy 8 sal konferencyjnych o różnej wielkości, które dodatkowo można łączyć, dzielić i zmieniać ustawienie oraz wystrój. Największa możliwa do uzyskania powierzchnia pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 240 osób. Wszystkie sale konferencyjne są doskonale wyposażone i posiadają świetnej klasy sprzęt audiowizualny. W hotelu działa dobrej klasy restauracja na 78 osób, w której można organizować przyjęcia, bankiety, a także inne posiłki dla uczestników spotkań branżowych. Organizatorzy konferencji w Hotelu Mercure mają również możliwość zakwaterowania uczestników wydarzeń w eleganckich, świetnie wyposażonych hotelowych apartamentach.

7. Hotel Tango w Jeleniej Górze *** (115 km od Wrocławia)

Hotel Tango w Jeleniej Górze


Adres: ul. Sudecka 70, 58-500 Jelenia Góra
Największa sala konferencyjna: 60
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 62

Hotel Tango jest trzygwiazdkowym obiektem znajdującym się w dobrej lokalizacji na obrzeżu Jeleniej Góry, przy trasie do Karpacza. Obiekt jest dostosowany do przyjmowania zarówno turystów, jak i klientów biznesowych. Świetne położenie, dobry dojazd oraz doskonała oferta sprawiają, że hotel cieszy się dużym zainteresowaniem organizatorów konferencji, szkoleń, eventów oraz innych wydarzeń branżowych. W ofercie dla klientów biznesowych znajdziemy jedną salę konferencyjną na 60 osób, która jest jasna, klimatyzowana, przestronna i komfortowo urządzona. Do dyspozycji uczestników wydarzeń są nowoczesne sprzęty audiowizualne, które ułatwiają poprowadzenie spotkań. Na terenie hotelu funkcjonuje dobrej klasy restauracja na 90 osób, w której można organizować bankiety, przyjęcia, a także zamawiać inne posiłki dla większych grup.


Data publikacji: 12.02.2020

Nasi partnerzy