\ Aktualności Wrocław - Konferencje w Qubus Hotel Wrocław – prestiż i najwyższy poziom usług
img

Konferencje w Qubus Hotel Wrocław – prestiż i najwyższy poziom usług

www.qubushotel.com

Qubus Hotel Wrocław jest czterogwiazdkowym obiektem, należącym do sieci światowej klasy hoteli biznesowych. Obiekt położony w sercu Dolnego Śląska dysponuje nowoczesnym Centrum Konferencyjnym, w którym organizowane są konferencje i spotkania firmowe dla grup do 80 osób. Hotel jest doskonałym miejscem wypoczynku zarówno dla gości podróżujących w celach służbowych, jak również dla turystów odwiedzających miasto.

Centrum Konferencyjne Qubus Hotelu Wrocław składa się z dwóch eleganckich i w pełni wyposażonych sal konferencyjnych. Nowoczesne pomieszczenia mogą być ze sobą połączone, w wyniku czego powstaje kompleksowo przygotowana przestrzeń na wydarzenia biznesowe z udziałem 80 gości. Wielofunkcyjność sal pozwala także na organizację kameralnych spotkań dla grup 20- 30-osobowych i wybór różnych ustawień stołów i krzeseł.

Qubus Hotel Wrocław oferuje dostęp do szybkiego i bezpłatnego internetu Wi-Fi, organizację śniadań biznesowych i eleganckich lunchy, możliwość skorzystania z bogatej propozycji przerw kawowych, a także wsparcie specjalisty i kompleksową pomoc techniczną. Dodatkowo uczestnicy spotkań mogą liczyć na atrakcyjne ceny noclegów oraz komfortowy wypoczynek w hotelowym Centrum Fitness.

Data publikacji: 20.03.2017

Nasi partnerzy