img

Nowoczesne sale konferencyjne we Wrocławiu – Haston City Hotel

www.haston.pl

Planując organizację wydarzenia biznesowego w stolicy Dolnego Śląska, nie sposób przeoczyć ofertę dla firm przygotowaną przez Haston City Hotel. Wrocławski obiekt dysponuje profesjonalnym Centrum Kongresowym, które pozwala przeprowadzić konferencję nawet dla 600 uczestników, a bankiet dla 450. Udostępniane gościom sale wyróżniają się nowoczesnością i unikatowym klimatem.

Haston Congress Center to funkcjonalna i elegancka przestrzeń, która pozwala przeprowadzić duże kongresy, sympozja, targi i konferencje. Bogaty wybór zróżnicowanych sal konferencyjnych pozwala dobrać idealne pomieszczenie do danego charakteru wydarzenia. Sale udostępniane są klientom z najnowocześniejszymi urządzeniami multimedialnymi oraz dostępem do szybkiego internetu.

Największym pomieszczeniem Centrum Kongresowego hotelu Haston City jest 590-metrowa sala bankietowa, której wysokość to 4 m. Pomieszczenie to pozwala zorganizować spotkanie do 600 osób w układzie teatralnym.

Zaplecze biznesowe stanowi odrębną część hotelową, co gwarantuje komfort nie tylko uczestnikom spotkań firmowych, ale również innym osobom goszczącym w obiekcie. Centrum Kongresowe posiada własną recepcję oraz liczne udogodnienia w postaci m.in. dwóch szatni, zewnętrznych tarasów oraz bezpośredniego dostępu z parkingu.

Data publikacji: 06.02.2017

Nasi partnerzy