img

Sale konferencyjne w Górach Stołowych w okolicy Wrocławia

Góry Stołowe – góry około 100 km od Wrocławia

Góry Stołowe to jedno z najpopularniejszych pasm górskich w Sudetach. Znajdują się w południowo-zachodniej Polsce i należą do Sudetów Środkowych. Rozciągają się od Chełmska Śląskiego aż po dolinę Bystrzycy Dusznickiej. Góry Stołowe są wyjątkowo popularne wśród turystów zarówno polskich, jak i zagranicznych. Na skraju pasm górskich znajduje się wiele znanych uzdrowisk, które mają bogatą ofertę turystyczną, wiele zabytków oraz przyciągających atrakcji. Duże wrażenie robią też naturalne twory, które są wyrzeźbione w piaskowcu. Ciekawym i atrakcyjnym miejscem jest również Park Narodowy Gór Stołowych, który przyciąga co roku ponad 200 tysięcy turystów. Na terenie Gór Stołowych i w ich okolicach znajduje się doskonale rozwinięta infrastruktura turystyczna, między innymi nowoczesne hotele, urokliwe pensjonaty i kameralne schroniska, które pozwalają na spokojny wypoczynek na łonie natury.
1. Hotel Adam & Spa *** w Kudowie Zdroju - 120 km od Wrocławia

 Hotel Adam & Spa


Adres: ul. Lubelska 1a, 57-350 Kudowa Zdrój
Największa sala konferencyjna: 120
Liczba sal konferencyjnych: 2
Liczba miejsc noclegowych: 170
Telefon: 74 866 42 46

Hotel Adam & Spa to klimatyczny, elegancki obiekt, który znajduje się w pełnej uroku, górskiej okolicy. Hotel cieszy się dużym zainteresowaniem turystów, a także organizatorów wydarzeń branżowych. W obiekcie można organizować konferencje, szkolenia, eventy, spotkania biznesowe czy imprezy integracyjne dla firm. Do dyspozycji uczestników konferencji są dwie sale konferencyjne, które są jasne, przestronne, klimatyzowane, posiadają świetne nagłośnienie i oświetlenie. Sale posiadają również nowoczesny, zawansowany technologicznie sprzęt konferencyjny, taki jak flipcharty, rzutniki, projektory, a także ekrany multimedialne i inne akcesoria przydatne w trakcie spotkań. Hotel posiada profesjonalne zaplecze gastronomiczne, oferuje przygotowanie serwisów kawowych, poczęstunków, obiadów, przyjęć czy eleganckich bankietów. Istnieje też możliwość zakwaterowania uczestników w wygodnych i komfortowych apartamentach.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Adam & Spa

2. Scaliano Willa Spa *** w Kudowie Zdroju - 120 km od Wrocławia

 Scaliano Willa


Adres: ul. Sikorskiego 6, 57-350 Kudowa Zdrój
Największa sala konferencyjna: 60
Liczba sal konferencyjnych: 2
Liczba miejsc noclegowych: 75

Scaliano Willa Spa w Kudowie Zdroju to niezwykłe miejsce, w którym można spędzić weekend w górach czy niezwykłe wakacje. Obiekt posiada również wiele udogodnień dla klientów biznesowych. Można w nim organizować konferencje, szkolenia, eventy, spotkania biznesowe oraz imprezy integracyjne. W ofercie biznesowej obiekt posiada dwie sale konferencyjne, wśród których większa pomieści 60 osób. Jest to więc idealne miejsce na organizowanie niewielkich, kameralnych spotkań. Sale są jasne, przestronne, klimatyzowane i ogrzewane, posiadają też wszystkie nowoczesne sprzęty konferencyjne, które ułatwiają prowadzenie spotkań. Obiekt posiada również świetne zaplecze gastronomiczne i noclegowe. Można więc organizować w nim nawet kilkudniowe wydarzenia połączone z nocowaniem i zwiedzaniem niezwykłej, górskiej okolicy.

3. Villa Residence ** w Kudowie Zdroju - 120 km od Wrocławia

 Villa Residence


Adres: ul. Kombatantów 2, 57-350 Kudowa Zdrój
Największa sala konferencyjna: 50
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 37

Położona w urokliwym miejscu Kudowy Zdroju Villa Residence to niezwykłe, kameralne miejsce, które jest wręcz stworzone do spokojnego wypoczynku w pobliżu natury. W obiekcie można również organizować niewielkie spotkania branżowe, konferencje, szkolenia oraz spotkania biznesowe. Hotel posiada salę konferencyjną na 50 osób, która jest doskonale wyposażona, umeblowana, oświetlona oraz ma dostęp do bezprzewodowego internetu. Sala ma również wiele sprawdzonych urządzeń audiowizualnych, które ułatwiają prowadzenie spotkań. Organizatorzy wydarzeń branżowych mogą zamówić kompleksowe wyżywienie przygotowywane przez kuchnię obiektu. Do wyboru są zarówno serwisy kawowe i poczęstunki, jak i pełne całodobowe wyżywienie w przypadku uczestników kilkudniowych konferencji, którzy korzystają z zakwaterowania w obiekcie. Wysoki poziom obsługi i doskonałe położenie to gwarancja, że każde wydarzenie organizowane w tym miejscu będzie udane.

4. Willa Sanssouci w Kudowie Zdroju - 120 km od Wrocławia

 Willa Sanssouci


Adres: ul. Pogodna 3, 57-350 Kudowa Zdrój
Największa sala konferencyjna: 40
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 60

Willa Sanssouci to niezwykły budynek z ponad stuletnią tradycją, który położony jest w samym centrum Kudowy Zdroju. Wspaniałe wnętrza, wyjątkowo przyjazna obsługa oraz niezwykła atmosfera to gwarancja, że pobyt w tym miejscu z pewnością będzie udany. W willi znajdziemy jedną salę konferencyjną na 40 osób, która idealnie sprawdzi się na organizowanie kameralnych, niedużych wydarzeń branżowych, konferencji, szkoleń oraz eventów. Przestrzeń konferencyjna łączy w sobie eleganckie wyposażenie, klimatyczny wystrój oraz wiele nowoczesnych sprzętów, które ułatwiają prowadzenie spotkań. Możliwe jest organizowanie imprez plenerowych na terenie położonym wokół willi. Niezwykłe widoki, świetna obsługa oraz wiele dodatkowych udogodnień to gwarancja, że każde wydarzenie zorganizowane w obiekcie będzie zakończone z sukcesem.

Data publikacji: 29.01.2020

Nasi partnerzy