img

Sale konferencyjne w Karkonoszach około 100 km od Wrocławia

Karkonosze – góry w okolicy Wrocławia

Karkonosze to najpopularniejsze pasmo górskie w Sudetach, które corocznie przyciąga turystów nie tylko z całej Polski, ale również z zagranicy. Góry, które kiedyś nazywano Górami Olbrzymimi, położone są w południowo-zachodniej Polsce. Góry rozciągają się na dosyć dużej powierzchni, ale ich grzbiety nie są zbyt wysokie. Ich średnia wysokość to około 1400 metrów. Na terenie gór znajdziemy sporo szlaków pieszych i tras dla turystów. Pod względem atrakcji turystycznych w Karkonoszach można spotkać ciekawe skałki, wodospady i potoki, schroniska z pięknymi widokami, a także zabytki w niewielkich miasteczkach. Karkonosze to miejsce idealne na spokojne wakacje na łonie natury. Cieszą się ogromną popularnością o każdej porze roku, zarówno latem, jak i zimą. W okolicach Karkonoszy znajdziemy świetnie rozbudowaną bazę noclegową, z której korzystają zarówno turyści przyjeżdżający w góry na wakacje, jak i klienci biznesowi, którzy w tych pięknych okolicach organizują wydarzenia branżowe.
1. Mercure Karpacz Resort *** w Karpaczu - 120 km od Wrocławia

 Mercure Karpacz Resort


Adres: ul. Obrońców Pokoju 5, 58-540 Karpacz
Największa sala konferencyjna: 300
Liczba sal konferencyjnych: 3
Liczba miejsc noclegowych: 300
Telefon: 75 752 70 00

Hotel Mercure Karpacz resort to elegancki, stylowy obiekt położony w pięknym otoczeniu przyrody. Jest świetną bazą wypadową dla turystów przybywających w góry na wakacje czy urlop. Jest również bardzo dobrym miejscem do organizowania konferencji, szkoleń, eventów oraz spotkań biznesowych. W ofercie centrum konferencyjnego są trzy sale konferencyjne o różnej powierzchni. Największą powierzchnię na wydarzenia branżowe można uzyskać z połączenia jednej z sal z hotelową restauracją. Wszystkie sale konferencyjne są jasne, przejrzyste, dobrze oświetlone i nagłośnione, posiadają klimatyzację i dostęp do bezprzewodowego internetu. Do dyspozycji uczestników konferencji są zaawansowane technologicznie sprzęty konferencyjne, projektory, rzutniki, ekrany multimedialne, flipcharty oraz mikrofony bezprzewodowe. Hotel posiada świetne zaplecze gastronomiczne oraz noclegowe. Można więc organizować tutaj nawet kilkudniowe konferencje, szkolenia oraz inne wydarzenia biznesowe.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Mercure Karpacz Resort

2. Hotel Karolinka ** w Karpaczu - 120 km od Wrocławia

 Hotel Karolinka


Adres: ul. Linowa 3b, 58-540 Karpacz
Największa sala konferencyjna: 100
Liczba sal konferencyjnych: 2
Liczba miejsc noclegowych: 108
Telefon: 75 76 18 053

Hotel Karolinka w Karpaczu to obiekt położony w świetnej lokalizacji z dobrym dojazdem i pięknymi widokami. Obiekt znajduje się w otoczeniu natury, zapewnia kameralną atmosferę oraz wiele dodatkowych atrakcji. W hotelu można organizować konferencje, szkolenia, eventy, spotkania biznesowe oraz firmowe imprezy integracyjne. Do dyspozycji organizatorów są dwie sale konferencyjne, z których większa pomieści 100 osób. Obie sale są doskonale zaprojektowane, kompleksowo wyposażone, wygodne, jasne i przestronne. Do dyspozycji uczestników wydarzeń są dobrej jakości sprzęty audiowizualne, między innymi rzutniki, projektor, flipchart oraz ekrany i mikrofony. Na terenie całego obiektu jest również dostęp do bezprzewodowego internetu. Organizatorzy wydarzeń w Hotelu Karolinka mogą również zamówić kompleksową obsługę gastronomiczną, a także zarezerwować noclegi dla uczestników w wygodnych i elegancko urządzonych pokojach hotelowych.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Karolinka

3. Blue Mountain Resort **** w Szklarskiej Porębie - 130 km od Wrocławia

 Blue Mountain Resort


Adres: ul. 1 Maja 51, 58-580 Szklarska Poręba
Największa sala konferencyjna: 350
Liczba sal konferencyjnych: 5
Liczba miejsc noclegowych: 1000
Telefon: 756 199 299

Hotel Blue Mountain Resort w Szklarskiej Porębie to duży, elegancki obiekt, który cieszy się dużym zainteresowaniem turystów przyjeżdżających na urlop w góry. To także idealne miejsce na zorganizowanie spotkania branżowego, konferencji, szkolenia, a także eventu i spotkania biznesowego. W ofercie hotelowego centrum konferencyjnego znajduje się 5 sal konferencyjnych, z których największa może pomieścić 350 osób. Wszystkie sale są świetnie zaprojektowane, a także posiadają dobrą klimatyzację, oświetlenie i nagłośnienie. Hotel zapewnia także wszystkie możliwe sprzęty konferencyjne, takie jak projektory, rzutniki, flipcharty oraz wiele innych niezbędnych urządzeń. Organizatorzy konferencji zapewniają pełną obsługę gastronomiczną oraz zakwaterowanie w wygodnych pokojach hotelowych. Wysoki poziom obsługi oraz profesjonalne wsparcie na każdym etapie przygotowań to gwarancja sukcesu każdego wydarzenia.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Blue Mountain Resort

4. Hotel Alpejski **** w Karpaczu - 120 km od Wrocławia

 Hotel Alpejski


Adres: ul. Ogrodnicza 8, 58-540 Karpacz
Największa sala konferencyjna: 70
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 80

Hotel Alpejski w Karpaczu to elegancki, czterogwiazdkowy obiekt w klimacie tyrolskim, który świetnie wygląda zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Hotel posiada wiele udogodnień dla turystów, a także dla organizatorów wydarzeń biznesowych. W ofercie centrum konferencyjnego znajduje się jedna jasna i przestronna sala konferencyjna na 70 osób. Pomieszczenie jest doskonale wyposażone, posiada również świetne sprzęty konferencyjne, jak flipcharty, projektory, rzutniki, a także ekrany multimedialne. Na terenie całego obiektu można również korzystać z szybkiego internetu bezprzewodowego. Do dyspozycji uczestników konferencji i spotkań organizowanych w hotelu jest wiele atrakcji, strefa spa i wellness, a także turystyczne atrakcje całego regionu. Hotel Alpejski posiada świetne zaplecze gastronomiczne i noclegowe. Można więc organizować tutaj kilkudniowe wydarzenia połączone z zakwaterowaniem uczestników.

5. Hotel Corum *** w Karpaczu - 120 km od Wrocławia

 Hotel Corum


Adres: ul. Kościuszki 12-14, 58-540 Karpacz
Największa sala konferencyjna: 80
Liczba sal konferencyjnych: 2
Liczba miejsc noclegowych: 110

Hotel Corum znajduje się w pięknej, bardzo urokliwej dzielnicy Karpacza z dala od zgiełku. To doskonałe miejsce na organizowanie kameralnych, spokojnych konferencji, szkoleń, wydarzeń branżowych, eventów i spotkań biznesowych. W ofercie centrum konferencyjnego znajdują się dwie sale konferencyjne o różnej powierzchni. Większa pomieści 80 osób. Sale są jasne, przestronne, klimatyzowane, dobrze oświetlone i nagłośnione, a także posiadają wiele sprzętów audiowizualnych i multimedialnych. Na terenie hotelu można również korzystać z bezprzewodowego internetu. W Hotelu Corum znajduje się restauracja serwująca dania kuchni polskiej. Można w nim organizować konferencje, szkolenia, eventy, spotkania biznesowe, zarówno kilkugodzinne, jak i kilkudniowe. Wysoki poziom obsługi, wieloletnie doświadczenie oraz elastyczna oferta to gwarancja sukcesu każdego wydarzenia.

Data publikacji: 29.01.2020

Nasi partnerzy