img

Specjalna oferta biznesowa w Hotelu Śląsk

www.hotel-slask.pl

Hotel Śląsk jest obiektem cenionym przez osoby podróżujące w celach służbowych. Zlokalizowany w centrum Wrocławia hotel posiada profesjonalne zaplecze konferencyjne i i świadczy usługi na wysokim poziomie. Dla stałych klientów obiekt przygotował specjalną ofertę biznesową.

Organizatorzy wydarzeń firmowych w Hotelu Śląsk, którzy regularnie korzystają z usług obiektu otrzymują gwarancję atrakcyjnych warunków współpracy. Hotel zapewnia klientom nocleg po preferencyjnych, stałych cenach, specjalny rabat związany z usługami konferencyjnymi i bankietowymi, a także bezpłatny dostęp do parkingu i WiFi. Co więcej obiekt umożliwia stałym gościom biznesowym dokonywanie rezerwacji online zgodnie z wcześniej ustalonymi cenami.

Hotel Śląsk dysponuje pięcioma zróżnicowanymi powierzchniowo salami konferencyjnymi i szkoleniowymi. Wielofunkcyjne, klimatyzowane pomieszczenia wyróżniają się eleganckimi wnętrzami oraz bogatym wyposażeniem. Ich łączna powierzchnia pozwala na organizację wydarzeń firmowych nawet dla grup ponad 500 uczestników. Sale mogą być ze sobą łączone i dzielone, co przekłada się na możliwość dostosowania przestrzeni do liczebności oraz charakteru spotkania.

Wydarzenia organizowane w Hotelu Śląsk przebiegają w przyjemnej, profesjonalnej atmosferze. Obiekt gwarantuje pomoc doświadczonego personelu i indywidualne podejście do realizacji każdego spotkania. Organizatorzy, trenerzy i uczestnicy konferencji mogą korzystać z bazy noclegowej hotelu na specjalnych warunkach cenowych. W trakcie spotkań obiekt przygotowuje specjalny poczęstunek, zgodny z charakterem imprezy.

Data publikacji: 21.12.2016

Nasi partnerzy