Grape Hotel & Restaurant

ul. Parkowa 8, 51-616 Wrocław(dolnośląskie)

tel.71 736 04 00

biuro@grapehotel.pl

Miejsca noclegowe 26 miejsc noclegowych
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
saunasauna
siłowniasiłownia
sejfsejf
parking dozorowanyparking dozorowany
rzutnik slajdówrzutnik slajdów
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
komputerkomputer
faxfax
drukarkadrukarka
kseroksero
dostęp do internetudostęp do internetu
hotspothotspot
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Garand CRU (Pokaż) 56
40
45
26
35
2 Garden (Pokaż) 100
60
90
48
40
3 Oranżeria (Pokaż) 30
20
30
12
20

Informacje

Grape Hotel to nowoczesny hotel położony w zacisznej części Wrocławia z doskonałą komunikacją z Centrum. Bliska okolica  wielu atrakcji miasta, w tym: Hali Stulecia, Afrykarium i parku Szczytnickiego, pozwala relaks w czasie wolnym.

Baza noclegowa składa się z 13 pokoi urządzonych z nutką designu, tematycznie związanych z różnymi winnymi regionami świata. Pokoje, z pełnym węzłem sanitarnym, oferowane są w 3 standardach: Superior, Prestige oraz Royal. Na wyposażeniu znajdują się min.  sejf, mini bar, telewizor czy WiFi. Do dyspozycji gości oddano także apartamenty składają się z 2 sypialni.

Restauracja mieszcząca się w przedwojennej willi, w sąsiedztwie Ogrodu Japońskiego, serwuje dania według autorskiej receptury Szefa Kuchni. Dania przygotowywane są selektywnie wybranych składników pochodzących z ekologicznych upraw.

Centrum Konferencyjne, składa się z 3 klimatyzowanych sal konferencyjnych, wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt konferencyjny: rzutnik, ekran, flipchart oraz bezprzewodowe łącze internetowe. Zaplecze gastronomiczne pozwala na organizację przerw kawowych, lunchy czy kolacji służbowych.

Strefa Wellness z otwartą całą dobę siłownią i sauną zaprasza na chwile relaksu. Profesjonalnie wykonane masaże wpłyną korzystnie na samopoczucie i ciało.

Nasi partnerzy