\ Haston City Hotel sala konferencyjna, Wrocław - Salekonferencyjne.pl

Haston City Hotel

ul. Irysowa 1-3, 51-117 Wrocław(dolnośląskie)

tel.(71) 322-55-00

hotel@haston.pl

Miejsca noclegowe 222 miejsca noclegowych
parking strzeżonyparking strzeżony
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
drink bardrink bar
siłowniasiłownia
dyskoteka/dancingdyskoteka/dancing
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
sejfsejf
rzutnik pismarzutnik pisma
rzutnik slajdówrzutnik slajdów
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
zestaw videozestaw video
komputerkomputer
faxfax
drukarkadrukarka
kseroksero
dostęp do internetudostęp do internetu
hotspothotspot

Rezerwacja sali konferencyjnej:

tel. (71) 322-55-00,
fax. (71) 352-77-77,
www.haston.pl
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Rolls Royce A+B (Pokaż) 590
450
600
2 Rolls Royce A (Pokaż) 250
150
220
150
3 Rolls Royce B (Pokaż) 340
200
350
200
4 Chrysler A+B (Pokaż) 380
160
240
200
5 Chrysler A (Pokaż) 190
80
170
80
6 Chrysler B (Pokaż)
80
170
80
7 Jaguar A+B (Pokaż)
60
140
80
8 Jaguar A (Pokaż) 78
30
60
40
9 Jaguar B (Pokaż) 77
30
60
40
10 Packard (Pokaż) 42
12
11 Bentlry (Pokaż) 42
12
12 Cadillac A+B (Pokaż) 98
60
100
50
13 Cadillac A (Pokaż) 44
30
50
25
14 Cadillac B (Pokaż)
30
50
25

Informacje

Zaplecze szkoleniowo - konferencyjne

Całkowita powierzchnia Centrum Konferencyjnego w hotelu Haston City Hotel to około 2500 m2. Centrum posiada 8 wielofunkcyjnych sal konferencyjno-bankietowych z najnowocześniejszym sprzętem audiowizualnym. Każda z sal wyposażona jest w bezprzewodowy dostęp do Internetu, manualnie sterowaną klimatyzację oraz wysokiej klasy sprzęt konferencyjny. Szeroki wybór sal o zróżnicowanej powierzchni oraz możliwość ich łączenia, pozwalają na organizowanie zarówno kameralnych spotkań, jak i dużych kongresów, szkoleń i bankietów. Sale w różnej aranżacji, w zależności od potrzeb mogą pomieścić nawet do 600 osób. Jednocześnie możemy obsłużyć do 1000 osób we wszystkich salach.

Dzienne światło oraz najnowocześniejsza technika konferencyjna sprawiają, że Haston City Hotel jest idealnym miejscem, gwarantującym sukces organizowanych spotkań i kongresów. Sale wyposażone są w projektor multimedialny, mównicę, flipchart, WiFi, nagłośnienie oraz sprzęt audiowizualny. Dodatkowym atutem jest bezpośredni dostęp z parkingu, który daje możliwość ekspozycji samochodów osobowych również wewnątrz. Można też skorzystać z klatki schodowej i dostać się na I piętro z pominięciem parteru. Oddzielenie części hotelowej od konferencyjnej daje większą swobodę organizatorom eventów. Parter i piętro mają osobne szatnie dla Gości. Jasne, klimatyzowane i przestronne sale oferują również specjalnie wydzieloną recepcję, duże okna, wodne dekoracje i tarasy odpowiednie do poczęstunku podczas przerw konferencyjnych.

Baza noclegowa

Dla podróżujących biznesowo wypadów rodzinnych czy turystów indywidualnych, Haston City Hotel przygotował  111 lokali w tym pokoje jedno i dwuosobowe z łóżkami małżeńskimi lub pojedynczymi oraz pokoje specjalnie przygotowane dla osób niepełnosprawnych. Zapewniona prywatność i wysoki poziom standardu sprawiają, że nasz hotel jest doskonałym miejscem do pracy i wypoczynku. W każdym pokoju znajdą Państwo miejsce do pracy z szerokim biurkiem, łóżko, szafę stolik z krzesłami, telefon, telewizor LCD z kanałami telewizji satelitarnej oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. Indywidualnie sterowana klimatyzacja i wygodna łazienka oraz fotele, stoliki kawowe i zestawy do parzenia kawy i herbaty dadzą Państwu poczucie komfortu. W apartamentach oprócz standardowych udogodnień zadbaliśmy o drugą szafę, rozkładaną sofę, osobną sypialnię, dodatkową toaletę ,Mini-bar, sejf i suszarkę do włosów. Wszystko to sprawia, że nasze lokale przestają być tylko i wyłącznie miejscem do noclegu.

Zaplecze gastronomiczne

Codziennie rano serwowane są zdrowe i pożywne śniadania w formie bufetu. Restauracja HASTON CITY HOTEL od lat zachwyca Gości smakiem i aromatem serwowanych potraw. Skrupulatny i uznany Szef Kuchni przygotował dla Państwa wspaniałe potrawy kuchni światowej oraz regionalne przysmaki. Doskonała kuchnia to również wygląd, prezentacja naszych specjałów cieszy oko i kubki smakowe. W naszym hotelu organizowane są konkursy kulinarne, co świadczy o naszym zamiłowaniu do gastronomii. Posiadamy również własną cukiernię, której wypieki i desery są często nagradzane na wydarzeniach kulinarnych.

Zachęcamy do organizacji wesela bądź wystawnego bankietu w naszej Restauracji lub Sali Balowej. Zadbamy o odpowiednie dekoracje odpowiednie do rodzaju wydarzenia i profesjonalną obsługę.

Rekreacja i Usługi dodatkowe

Położenie Hotelu Haston City w odległości 5km od centrum Wrocławia daje Państwu możliwość skorzystania ze wszystkich atrakcji oferowanych przez miasto. Łatwy i szybki dojazd do ośrodków sportowych i kulturalno – artystycznych zapewni naszym Gościom rozrywkę niemalże na wyciągniecie ręki.

Polecamy naszym Państwu wybór naszych ofert specjalnych takich jak umowa korporacyjna. Gościom biznesowym pozwali ona na skorzystanie z wielu zniżek i specjalnie przygotowanych ofert, pozwolą one na dogodną formę opłat i atrakcyjne stawki za nocleg i wynajem sal konferencyjnych.

Catering przygotowywany przez naszą restauracje zadowoli każdego odbiorcę. Doświadczenie jakie posiadamy w organizacji różnego rodzaju imprez pozwala nam na dopasowanie się do wymogów klienta.

W czynnej całodobowo recepcji skorzystać można z usług konsjerża, pralni lub wynająć transfer na lotnisko.

Lokalizacja

Nasza rezydencja ulokowana jest w odległości 7km od Dworca Kolejowego. Większość atrakcji turystycznych takich jak Muzeum Archeologiczne, Archikatedra św. Jana Chrzciciela we Wrocławiu, Aula Leopoldina, Rynek we Wrocławiu, Panorama Racławicka, Ogród Botaniczny, Ossolineum czy Uniwersytet Wrocławski znajdą Państwo w promieniu 5km od hotelu. Lotnisko im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu to odległość 12km.

Voucher

Nasi partnerzy