Hotel Europeum

ul. Kazimierza Wielkiego 27 A, 50-077 Wrocław(dolnośląskie)

tel. +48 71 371 44 00

europeum@europeum.pl

zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
saunasauna
drink bardrink bar
siłowniasiłownia
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
sejfsejf
parkingparking
parking dozorowanyparking dozorowany
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie

Rezerwacja sali konferencyjnej:

konferencje@europeum.pl; 71 371-44-08
Powierzchnia
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Sala nr 1 (Pokaż) 35
29
18
14
2 Sala nr 2 (Pokaż) 38
33
22
22
3 Sala nr 3 (Pokaż) 63
70
32
35
4 Sala nr 4 (Pokaż) 44
45
28
25

Informacje

 

Hotel Europeum to miejsce zaprojektowane bez kompromisów, które za sprawą swojej lokalizacji, wystroju, atmosfery oraz poziomu obsługi spełnia najwyższe oczekiwania gości. Jego dogodne położeniu w ścisłym centrum Wrocławia ułatwia komunikację niezależnie od wybranego środka transportu. Znajdując się w odległości 200 metrów od malowniczego Wrocławskiego Rynku i Placu Solnego, a co za tym idzie nieopodal najważniejszych zabytków oraz obiektów biurowych stanowi doskonałą bazę wypadową zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i turystów.
 
Goście Hotelu Europeum mogą korzystać z 38 luksusowych, przestronnych pokoi, których nowoczesny wystrój zawiera liczne artystyczne akcenty. Budynek hotelu powstał na bazie jednego z najbardziej awangardowych projektów we Wrocławiu, zapewniając jednocześnie wysoki standard udogodnień takich jak dźwiękoszczelne okna, indywidualnie regulowaną w każdym pokoju klimatyzację, dostęp do szerokopasmowego oraz bezprzewodowego internetu, nowoczesną siłownię i saunę. Na parterze budynku znajduje się także Restauracja Brasserie 27, która dalece wykracza poza definicję standardowej restauracji hotelowej, serwując zróżnicowane potrawy tworzone w oparciu o najlepsze produkty. W Europeum nie zabrakło także miejsca na kompleksowo wyposażone centrum konferencyjne oraz monitorowany parking podziemny.
 
W Europeum wyznajemy prostą filozofię. Staramy się, aby pobyt w naszym Hotelu na długo odcisnał się w pamięci Gości za sprawą komfortu pokoi, serdeczności i profesjonalizmu obsługi oraz zaskakujących doznań kulinarnych, które zapewnia restauracja hotelowa. Dlatego pragniemy zachęcić Państwa także do skorzystania z naszej pomocy przy organizacji zwiedzania miasta i jego  okolic, zapewnieniu biletów do położonej w pobliżu opery czy licznych teatrów, a także dostarczeniu wszelkich usług skrojonych na miarę Państwa potrzeb.
 
Zapraszamy serdecznie do Hotelu Europeum, aby mogli Państwo poznać jeszcze jeden powód, dla którego warto odwiedzić Wrocław!

Ogólna liczba miejsc noclegowych: 71

Voucher

Nasi partnerzy