Hotel Europeum

ul. Kazimierza Wielkiego 27 A, 50-077 Wrocław(dolnośląskie)

tel.+48 71 371 44 00

europeum@europeum.pl

Miejsca noclegowe 71 miejsc noclegowych
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
saunasauna
drink bardrink bar
siłowniasiłownia
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
sejfsejf
parkingparking
parking dozorowanyparking dozorowany
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie

Rezerwacja sali konferencyjnej:

konferencje@europeum.pl; 71 371-44-08
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Sala nr 1 (Pokaż) 35
29
18
14
2 Sala nr 2 (Pokaż) 38
33
22
22
3 Sala nr 3 (Pokaż) 63
70
32
35
4 Sala nr 4 (Pokaż) 44
45
28
25

Informacje

 

Hotel Europeum to miejsce zaprojektowane bez kompromisów, które za sprawą swojej lokalizacji, wystroju, atmosfery oraz poziomu obsługi spełnia najwyższe oczekiwania gości. Jego dogodne położeniu w ścisłym centrum Wrocławia ułatwia komunikację niezależnie od wybranego środka transportu. Znajdując się w odległości 200 metrów od malowniczego Wrocławskiego Rynku i Placu Solnego, a co za tym idzie nieopodal najważniejszych zabytków oraz obiektów biurowych stanowi doskonałą bazę wypadową zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i turystów.
 
Goście Hotelu Europeum mogą korzystać z 38 luksusowych, przestronnych pokoi, których nowoczesny wystrój zawiera liczne artystyczne akcenty. Budynek hotelu powstał na bazie jednego z najbardziej awangardowych projektów we Wrocławiu, zapewniając jednocześnie wysoki standard udogodnień takich jak dźwiękoszczelne okna, indywidualnie regulowaną w każdym pokoju klimatyzację, dostęp do szerokopasmowego oraz bezprzewodowego internetu, nowoczesną siłownię i saunę. Na parterze budynku znajduje się także Restauracja Brasserie 27, która dalece wykracza poza definicję standardowej restauracji hotelowej, serwując zróżnicowane potrawy tworzone w oparciu o najlepsze produkty. W Europeum nie zabrakło także miejsca na kompleksowo wyposażone centrum konferencyjne oraz monitorowany parking podziemny.
 
W Europeum wyznajemy prostą filozofię. Staramy się, aby pobyt w naszym Hotelu na długo odcisnał się w pamięci Gości za sprawą komfortu pokoi, serdeczności i profesjonalizmu obsługi oraz zaskakujących doznań kulinarnych, które zapewnia restauracja hotelowa. Dlatego pragniemy zachęcić Państwa także do skorzystania z naszej pomocy przy organizacji zwiedzania miasta i jego  okolic, zapewnieniu biletów do położonej w pobliżu opery czy licznych teatrów, a także dostarczeniu wszelkich usług skrojonych na miarę Państwa potrzeb.
 
Zapraszamy serdecznie do Hotelu Europeum, aby mogli Państwo poznać jeszcze jeden powód, dla którego warto odwiedzić Wrocław!

Voucher

Nasi partnerzy